УЄФА: наразі ми не розгляємо варіантів зі зміною формату проведення Євро-201224-03-2010, 14:16



В УЄФА не розглядають жодних планів бо зміні кількості міст чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це заявив прес-секретар Європейського футбольного Союзу (УЄФА) Роб Фолкнер, повідомляє британська The Guardian.

"Немає жодних планів відмовитись від якогось з міст, проте вірно, що ми маємо деякі затримки у Львові та Вроцлаві", - повідомив Фолкнер.

Він також зауважив, що УЄФА більше занепокоєний ситуацією із будівництвом стадіону в українському Львові, аніж у польському Вроцлаві. "Ми не дуже хвилюємося за Вроцлав. Львову необхідно трішки пришвидшитись, тому що вони також мають деякі проблеми з фінансуванням", - додав речник УЄФА.

"Наразі існують деякі проблеми, однак ми не розглядаємо варіант з виключенням якогось з міст. Не існує часових рамок для прийняття будь-яких подібних рішень, оскільки на сьогодні є формат 4+4, тобто вісім стадіонів", - підсумував Фолкнер.

За його словами, УЄФА також не має по зміні місця проведення фіналу Євро-2012.
Рейтинг:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET