Роботи у львівському аеропорті йдуть із випередженням графіку - М.Кміть5-11-2009, 12:57

«Візит інспекторів УЄФА запланований на ці вихідні, 7-8 листопада», - повідомив 5 листопада голова Львівської обласної державної адміністрації Микола Кміть.
Як зазначив М.Кміть ZAXID.NET, керівництво області, що відповідає за підготовку до чемпіонату аеропорту, позитивно налаштоване до прибуття інспекторів. «Роботи в аеропорті йдуть не лише за графіком, а навіть із випередженням, та відповідно до усіх вимог. Це підтверджували лондонські експерти. Що важливо, уже помітні візуальні зміни. Роботи ведуться і на злітно-посадковій смузі, і на стояночному терміналі і на терміналі», - прокоментував голова львівської облдержадміністрації.
Керівництво Львова теж почувається впевнено перед вирішальною зустріччю із інспекторами УЄФА. Директор департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний прокоментував ZAXID.NET : «Жодних негативних сигналів немає. Зокрема, консалтингова компанія «Arena.Com», що проводить аудит відповідності проекту будівництва львівського стадіону європейським нормам, працює за визначеним графіком. Остаточні висновки фахівців очікуються до 15 листопада, як і було заплановано».
Нагадаємо, що попередньо запланований візит генерального директора УЄФА Девіда Тейлора та директора турніру Євро-2012 Мартіна Каллена. Окрім перевірки процесу підготовки інфраструктури чемпіонату, перші особи УЄФА прагнуть скласти враження щодо настрою міста та бажання міської влади організувати Євро-2012. Усе це потрібно для того, щоб скласти якнайширшу картину про Львів, перед прийняттям рішення про участь міста у чемпіонаті.
Похожие новости:
- Експерти УЄФА повинні відчути настрій у підготовці Львова до Євро-2012
- М. Кміть: Думаю, цей темп буде збережено й надалі
- Розпочато будівництво нового терміналу львівського аеропорту
- Роботи з проектування львівської євроарени ідуть з випередженням графіку
- Кміть: підготовка Львівщини до Євро-2012 йде за планом
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.







